- دیشب بازم خوابشو دیدم
- چه خوابی؟
- یه جایی مثل خونه یا اتاق من که دو سه تا کمد کتاب به هم چسبیده داشت به رنگ چوب یا از عسلی خیلی روشنتر
- خب
- چن نفر بودن اونم بود روی یه برگه سفید ۱۰ در ۱۰ چیزی نوشته بود مثل " ادامه بده کم نیار" یه چیزی که معنای ایستادگی داشت برگه رو روبروم نگهداشت یواشکی نشونم داد بعدش یه هو یه نفر خواست از دستش بقاپه که بفهمه چی نوشته که یه دفعه برگه رو توی دستای خودم دیدم که محکم گرفتمش نکنه اون آدم ببینه و سراسیمه از دستش فرار کردم و بیدار شدم. 
- این نوشته حتما درمورد برنامه‌ایه که دارم انجامش میدم؟
- شاید. تو دلت میخواد نظر اونو بدونی و چون امکانش نیست توی خوابت اومده
- خب ولی توی خواب معلوم نبود منظورش چیه؟
- خب منظورش رو میتونی هرچی که توی بیداری انتظار داری بگیری
- آخه این برنامه یه زمانی شاید براش مهم بود اما حالا فکر نمیکنم
- شاید برای اون مهم نباشه اما برای تو مهمه و تایید درستی کارت رو هم توی خوابت گرفتی اونم از طرف اون که برات مهمه. البته شایدم روحت برگشته به گذشته و فکر کردی همه چی مثل گذشته‌س

- اینم میتونه باشه. راستی  امروز دوشنبه س هرموقع دوشنبه میشه یاد یه چیزی میفتم من گفتم حدیث داریم روزای دوشنبه و پنجشنبه و جمعه ناخن گرفتن خوبه و اون با خنده و پوزخند گفت این چرت و پرتا چیه که میگی؟ چه فرقی بین روزای هفته س؟ منم گقتم حتما هست که حدیثش هست. و بحث راجع به صحت حدیث و این حرفا

امروز دوشنبه س:) من نتونستم ناخونامو مرتب کنم چون کف دست راستم سمت چپش و تقریبا وسط رو به پایین بریده شده:)

- شاید جای برگه‌ای ه که توی دستت محکم گرفتی:)

- بعید نیست

دوشنبه ,شاید ,نوشته ,چیزی ,برگه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ فرستنده های دیجیتال استان خوزستان دانلود آهنگ جدید ایرانی 94 جشنواره سفارشات گلچین شده Golden mods انجام پروژه هایdatabase ROzabina لکه بری فرش آیفون تصویری کره ای kocom سلامت بدن، رژیم لاغری سازمان نظام مهندسی مرکزی