کاش میشد یه وقتایی یکی باشه اونقدر براش حرف بزنی بگی و بگی و بگیی تا خالی شی دیگه جونی برات نمونه بخوای ادامه بدی به اندازه هزارسال براش حرف بزنی و اونم با جون و دل  گوش بده و حرکات صورتش کامل نشون بده که داره حرفاتو میشنوه و براش مهمه چیشد و چی گفتی . 

وقتی داری حرف میزنی بری تو یه فضای دیگه هیچی نباشه سکوت باشه و انعکاس صدات . 

کاش میشد در کنار این نیازه به شدت واجب یه نیازی هم برطرف شه ، نیاز به نبودن دیگران . 

اینکه هیچ کسی نباشه تو باشی و تنهایی و فقط اون یه گوش شنوا . خودت و خودت و تنهاییت . 

عجیب اینروزا از آدما فراری ام ، نمیفهممشون درکشون نمیکنم هرچه قدر خوب باشن بازم برام سخته خیلی سخت .

حس دیوونگی دارم احساس قبل از مرگ لحظه های سخت دل کندن ، 

همونقدر که دلم به دل کندن از دنیا راضی نیست همون اندازه دلم به ادامه دادن و نفس کشیدنم راضی نیست.

آخ که چه قدر نیازه  کمی نبودن 

+آهنگ وبلاگ به روز شد.

براش منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران اتوماتیک در خانه قرآن و عترت ممقان فروردین موزیک | دانلود آهنگ جدید تاپ فیلم فروشگاه لوازم یدکی و لوکس خودرو میلادنور اقیانوس رهایی من سایت خودرو ❤چادری ها فرشته اند❤ کارآفرین برتر, تولیدکننده صنعت پوشاک ایران, دوخت کت شلوارمردانه modiran-sanat سوال نگارش صفحه ی ۶۰ داستان هوسي در گذشته دانلود آهنگ سلفی پارسالیپ کاریابی رادوین بیمه بیکاری ياد تو جانه دلم حال بدم غرق نمازم کرده بازیگرنقش جمال در پس ازباران امریکایی google chrome download free windows 7 setup دانلود س دانلود اهنگ میلاد شیخی افسانه افسونگر من دانلود آهنگ افغانی چرا سیل تماشا میکنی یار تلگرام طلایی اپدیت قدیم