سلام  شلوغ پلوغی های اخیر مجال اومدن و نوشتن نمیداد

ما رفتیم شب یلدایی اصفهان  

از روز اومدنم تا یکی دوروز پیش دندون قروچه های شبانه ام شروع شد 

خواب و آسایش رو به همه زهرمار کرد، مادرم میگه صداش اونقدر زیاده با خودمون میگیم الان دندونات خرد میشه .

بماند سطح روش ساییده شد کاملا.

مهم اینه دردم از ریشه درمان شه وگرنه برای درمان موقت میتونم به گارد دندون رو بیارم که اون خودش سختیای خودشو داره.

درمان ریشه ای هم حرص نخوردنه عصبی نشدنه . من یه مشکل بدی که دارم زیاد خودخوری میکنم اگر یکی ناراحتم کنه سکوت کنم تا چندروز مایوسم .

اینسری هم مثل دفه های قبل جاریم رو روانم راه رفت به شوخی کلی حرف بارم کرد ولی تا اومدم حرف بزنم مادرشوهرم هی علامت داد سکوت کن ولش کن . این بیشتر روانیم کرد و شوهر حالا که اومدیم میگه وقتی عصبی میشی جوابشو بده تا خالی شی  ، میدونم در صورت بحث کردو باهاش اون وحشیه غربتی بازی درمیاره و خودشو میزنه به ننه من غریبم و این حرفا مهمونی رو برای همه زهرمار میکنه .منم ترجیح میدم مهمونی خراب نشه هیچی نمیگم ولی از داخل اذیت میشی.

به شوهر میگم منو وقتی این عفریته هست نبر تو مهمونیا میگه نمیشه همه هستن.

متنفرم ازش متنفرم از جدو آبادش  که همیشه زهرمارم میکنه.

چندوقت که باشگاه میرم حالم بهتره  اموزش شنا هم نوشتم از ترم بعد میرم. 

اینجوری هرروزم پر میشه از برنامه و سرگرم میشم. 

راستی رفتم دکتر ن گفت کیست کامل رفع شده و هیچ مشکلی ندارم .

چند وقت پیش برای تولد شوهر میخواستم کیک بپزم  خب وقت گیر بود. از قنادی پرسیدم قیمت بالا گفت .

منم بیسکوییت م با پودینگ  شکلاتی 

پودینگ رو حالت خامه قنادی درست کردم  بیسکوییت رو چیدم لایه به لایه و پودینگ و موز و گردو ریختم بینش 

اصلا تا موقع برش هیچ کسی نفهمید کیک نیست بیسکوییته.

خیلی خوششون اومد با کمترین هزینه برام تموم شد .

یه کیک 2کیلویی برای من با کلی مخلفات 15تومن شد . 

گفتم بهتون بگم اگر حوصله کیک ندارید این روش عالی هست 

شوهر ,میگه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش آرایش و فنون زیبایی دانلود فایل های کمیاب لوازم آرایش ارزان بهاردرخزان M&B اجاره سند برای آزادی زندانی | سایت اجاره وثیقه مطالب به روز از وب ایران فقط سونیک قهرمان فروشگاه مای دکوری